Chicco Multiride wózek spacerowy


Chicco Multiride wózek spacerowy

Marka:Chicco
Dostępność: w sklepie
829,00 zł 899,00 zł
AUTORYZOWANY PARTNER
Nasza ocena:
Spacerowy, terenowy wózek Chicco! Wózek Multiride przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia dzięki możliwości ustawienia siedziska w pozycji leżącej. Homologowany jest do 22 kg. Multiride łączy w sobie wszystko, co ważne dla rodzica i jego malucha: szybkie składanie jedną ręką, ustawienia do jazdy w terenie, super wygodne i dopasowane siedzisko. Niezwykle przestronne i komfortowe siedzisko wyposażone jest w wyściełane osłonki na ramiona i pas krokowy w kolorze tapicerki wózka. Siedzisko reguluje się do 4 pozycji natomiast podnóżek dostosowuje się do potrzeb dziecka dzięki 2 możliwym stopniom ustawienia. Tapicerka wózka wykonana z materiałów wysokiej jakości i jest przyjemna w dotyku, a przy tym wytrzymała i ładna.

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!

Ocena Zła           Dobra

Terenowa spacerówka z gumowymi kółkami

Spacerowy, terenowy wózek Chicco! Wózek Multiride przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia dzięki możliwości ustawienia siedziska w pozycji leżącej. Homologowany jest do 22 kg.

Multiride łączy w sobie wszystko, co ważne dla rodzica i jego malucha: szybkie składanie jedną ręką, ustawienia do jazdy w terenie, super wygodne i dopasowane siedzisko. Niezwykle przestronne i komfortowe siedzisko wyposażone jest w wyściełane osłonki na ramiona i pas krokowy w kolorze tapicerki wózka. Siedzisko reguluje się do 4 pozycji natomiast podnóżek dostosowuje się do potrzeb dziecka dzięki 2 możliwym stopniom ustawienia. Tapicerka wózka wykonana z materiałów wysokiej jakości i jest przyjemna w dotyku, a przy tym wytrzymała i ładna.

Regulacja rączki wózka jest 3 stopniowa, co jest idealnym rozwiązaniem dla rodzica, do łatwo dobierze odpowiednią do swojego wzrostu wysokość.
Rączka została pokryta przyjemnym w dotyku materiałem.

Duża, rozkładana budka jest wodoodporna oraz odporna na inne odczuwalne warunki atmosferyczne. Dzięki filtrowi UV o współczynniku UVP 50+ chroni także przed negatywnym wpływem słońca. Budka ma możliwość poszerzenia.

Multiride to spacerówka 4-kołowa. Wszystkie koła są amortyzowane i wyposażone w łożyska kulkowe dla płynnej i komfortowej jazdy. Koła wózka wykonane zostały z nieprzebijalnej gumy. Przednie koła są skrętne z możliwością blokady.

Wózek wyposażony został w łatwo dostępny mechanizm składania znajdujący się w siedzisku wózka. Szybkie składanie wózka do kompaktowych rozmiarów odbywa się przy użyciu jednej ręki. Wózek po złożeniu sam stoi.

Wózek został wyposażony w komplet niezbędnych akcesoriów: okrycie na nogi w kolorze tapicerki, osłona przeciwdeszczowa oraz pojemny kosz na zakupy.
Multiride waży 9 kg.

Wymiary (cm)
po rozłożeniu: 56 x 97/104 x 101/108 cm
po złożeniu: 56 x 32 x 75.5 cm


Chicco Multiride
Chicco Multiride

Chicco Multiride
Chicco Multiride