Cavoe Osis wózek spacerowy

Cavoe Osis wózek spacerowy

Marka:Cavoe
Dostępność:
Cena katalogowa: 1399 zł
1 199,00 zł
AUTORYZOWANY PARTNER
Gwarancja: 12 m-cy
Nasza ocena:
Wózek dziecięcy OSIS marki CAVOE to rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy cenią sobie wygodę i niezależność. Wersja spacerowa posiada przekładane siedzisko i jest niezwykle lekka. Można ją złożyć zarówno z siedziskiem zamontowanym przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Siedzisko jest rozsuwane. Oznacza to, że podczas rozkładania oparcia do pozycji leżącej siedzisko wysuwa się do przodu tworząc płaską powierzchnię do spania o łącznej długości 89 cm. Jest to niezwykle ważna funkcja dla małych dzieci, które często zasypiają w wózku. Do modelu OSIS mogą Państwo dokupić 2 rodzaje gondoli tworząc zestaw 2w1: klasyczną wpinaną gondolę z folią przeciwdeszczową, budką przeciwsłoneczną i uchwytem do przenoszenia lub wkład niemowlęcy zwany „miękka gondolą”. Wkład niemowlęcy montujemy bezpośrednio na rozłożonym na płasko siedzisku za pomocą specjalnych karabińczyków oraz 5 punktowych pasów bezpieczeństwa. Wersja z wkładem niemowlęcym jest bardziej ekonomiczna od wersji z klasyczną gondolą. Dzięki możliwości dokupienia uniwersalnych adapterów do fotelików samochodowych grupy 0+ możesz stworzyć zestaw 3w1 lub travel system. Adaptery pasują do wybranych fotelików samochodowych znanych globalnych marek. Szczegółową listę modeli przedstawią sprzedawcy. Do modelu OSIS oferujemy również profesjonalną torbę z systemem zapięć do wózka, matą do przewijania dziecka oraz termosem na butelki lub smoczki. Torba została wykonana przez profesjonalnego producenta toreb i plecaków, dzięki czemu spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Modny fason i dodatkowy pas naramienny umożliwiają noszenie torby również niezależnie od wózka.

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!

Ocena Zła           Dobra
Cavoe Osis


Wózek spacerowy marki CAVOE

Marka CAVOE łączy w sobie najwyższą jakość wykonania z modnym nowoczesnym stylem. Projektanci inspirowali się najnowszymi paryskimi trendami modowymi w wyniku czego produkty CAVOE wyróżniają się odważną formą i kolorystyką. Dzięki wyjątkowej funkcjonalności wózki dziecięce OSIS i AXO zapewnią wygodę użytkowania zarówno Tobie jak i Twojemu dziecku. Spacer z CAVOE to komfort i bezpieczeństwo w dobrym stylu.
Wózek dziecięcy OSIS marki CAVOE to rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy cenią sobie wygodę i niezależność. Wersja spacerowa posiada przekładane siedzisko i jest niezwykle lekka. Można ją złożyć zarówno z siedziskiem zamontowanym przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Siedzisko jest rozsuwane. Oznacza to, że podczas rozkładania oparcia do pozycji leżącej siedzisko wysuwa się do przodu tworząc płaską powierzchnię do spania o łącznej długości 89 cm. Jest to niezwykle ważna funkcja dla małych dzieci, które często zasypiają w wózku. Do modelu OSIS mogą Państwo dokupić 2 rodzaje gondoli tworząc zestaw 2w1: klasyczną wpinaną gondolę z folią przeciwdeszczową, budką przeciwsłoneczną i uchwytem do przenoszenia lub wkład niemowlęcy zwany „miękka gondolą”. Wkład niemowlęcy montujemy bezpośrednio na rozłożonym na płasko siedzisku za pomocą specjalnych karabińczyków oraz 5 punktowych pasów bezpieczeństwa. Wersja z wkładem niemowlęcym jest bardziej ekonomiczna od wersji z klasyczną gondolą.
Dzięki możliwości dokupienia uniwersalnych adapterów do fotelików samochodowych grupy 0+ możesz stworzyć zestaw 3w1 lub travel system. Adaptery pasują do wybranych fotelików samochodowych znanych globalnych marek. Szczegółową listę modeli przedstawią sprzedawcy.
Do modelu OSIS oferujemy również profesjonalną torbę z systemem zapięć do wózka, matą do przewijania dziecka oraz termosem na butelki lub smoczki. Torba została wykonana przez profesjonalnego producenta toreb i plecaków, dzięki czemu spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Modny fason i dodatkowy pas naramienny umożliwiają noszenie torby również niezależnie od wózka.


- nowoczesny wózek wielofunkcyjny przeznaczony dla dzieci od narodzin do 15 kg
- certyfikat zgodności z normą EN 1888:2012
- przepinane siedzisko (możliwość montażu przodem i tyłem do kierunku jazdy)
- możliwość złożenia wózka razem z siedziskiem zamontowanym przodem i tyłem do kierunku jazdy
- lekkie łożyskowane koła z oponami z poliuretanu (wysoce odporne na ścieranie i zmiany temperatur)
- siedzisko spacerowe wyposażone w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa
- barierka bezpieczeństwa i prowadnica obszyte skórą ekologiczną
- w zestawie z siedziskiem znajduje się folia przeciwdeszczowa oraz pokrowiec na nóżki
- gondola wyposażona w osobna folię przeciwdeszczową
- budka przeciwsłoneczna siedziska spacerowego z dodatkową rozpinaną sekcją (możliwość pochylenia budki i osłonięcia dziecka przed nisko operującym słońcem)
- wygodne miękkie siedzisko (tkanina podklejona gąbką)
- samonastawne przednie koła z możliwością blokady do jazdy prosto
- teleskopowa regulacja wysokości prowadnicy (nie tylko podwyższa prowadnicę, ale również zwiększa dystans do wózka co jest ważne dla wysokich rodziców)
- koszyk na zakupy pod wózkiem
- możliwość dokupienia dwóch rodzajów gondoli
- możliwość dokupienia torby wyposażonej w system mocować do wózka, matę do przewijania dziecka oraz termo opakowanie na butelkę
- możliwość dokupienia adapterów do fotelików samochodowych grupy 0+

Cavoe OsisW zestawie

- Rama
- Siedzisko spacerówki
- Pokrowiec na nóżki
- Folia przeciwdeszczowa do siedziska

Cavoe Osis
Kolekcja Cavoe Osis

Cavoe Osis
Cavoe Osis
Cavoe Osis
Cavoe Osis


WYMIARY [cm]:
Wersja z siedziskiem: 83 x 56 x 110
Wersja z gondolą: 86 x 56 x 102
Złożony stelaż z siedziskiem i kołami: 30 x 56 x 64
Złożony stelaż bez siedziska i kół: 17 x 56 x 47
Szerokość siedziska: 32
Wysokość oparcia: 49
Głębokość siedziska: 21
Długość podnóżka: 18
Łączna długość powierzchni do spania: 89 cm
Średnica kół (przednie/ tylne): 15 / 21

Wnętrze gondoli: 79 x 33 x 21
Wnętrze miękkiej gondoli (wkładu): 77 x 30 19
Torba: 40 x 30 x 15

WAGA (kg):
Sam stelaż z kołami: 5,5
Siedzisko: 3,3
Gondola: 3,8
Miękka gondola (wkład dla niemowlęcia): 1,2