Fotelik samochodowy Renolux Olymp 76-150 cm R129 i-Size

Renolux Olymp 76-150 cm R129 i-Size

Marka:Renolux
Dostępność: w sklepie
1 240,00 zł
AUTORYZOWANY PARTNER
Gwarancja: 24 m-ce
Nasza ocena:
Bezpłatny montaż w samochodzie

Fotelik samochodowy Renolux Olymp

Fotelik samochodowy R129 i-size Isofix Softness® dla dzieci od 76 do 150 cm wzrostu (od ok. 15 miesięcy do 12 lat).
Fotelik samochodowy przetestowany przez ADAC i TCS

Fotelik Renolux Olymp przeznaczony jest dla dzieci od 76 do 150 cm wzrostu (od ok. 15 miesięcy do 12 lat). OLYMP spełnia aktualne wymogi bezpieczeństwa i przeszedł testy określone przez najnowszą normę R129 i-size. Uzyskał doskonałe wyniki testów: został przetestowany przez bardzo wymagające stowarzyszenia bezpieczeństwa samochodowego ADAC (Niemcy) i TCS (Szwajcaria). Fotelik Olymp to: BEZPIECZEŃSTWO: skuteczność w testach zderzeniowych, stabilność w pojeździe, niskie ryzyko obrażeń podczas zderzenia bocznego; ERGONOMICZNA KONSTRUKCJA I ŁATWOŚĆ OBSŁUGI: niskie ryzyko niewłaściwego użytkowania, łatwa regulacja wysokości (szczególnie doceniana za idealne dopasowanie do wzrostu dziecka); KOMFORT: wysokiej jakości wykończenia, miękka i trwała tkanina z przeszyciami dla dodatkowej miękkości. Regulacja jedną ręką umożliwia odchylenie siedziska w 3 pozycjach, a wysokość zagłówka do 12 pozycji. Montaż fotelika w samochodzie za pomocą systemu isofix i pasa top tether. Zaprojektowany i wyprodukowany we Francji.

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!

Ocena Zła           Dobra
Renolux Olymp

• Dla dzieci od 76 do 150 cm wzrostu
• Instalacja Isofix za pomocą 3 kliknięć: 2 złącza + górny pasek mocujący
• 3-pozycyjna regulacja
• Regulacja wysokości jedną ręką w 12 pozycjach
• Wbudowane 5-punktowe szelki z miejscem na przechowywanie
• Wyjmowane osłony boczne
• Miękka i wyjmowany wkładka redukcyjna
• Miękki, wytrzymały i bezszwowy materiał
• Pokrowiec zdejmowany i nadający się do prania w 30°
• Doskonałe wyniki w testach zderzeniowych
• Certyfikat R129 i-size
• Polecany przez Sécurange - niezależne stowarzyszenie rodziców we Francji
• Zaprojektowany i wyprodukowany we Francji
• Waga: 13.4kg
• Wymiary : H 64 cm x D 51 cm x W 44 cm

Renolux Olymp

Bezpieczeństwo

OLYMP spełnia aktualne wymogi bezpieczeństwa i posiada certyfikat R129 i-size. Łączniki Isofix na szynach teleskopowych ułatwiają montaż fotelika. Kolorowe wskaźniki na złączach pozwalają na weryfikację poprawności montażu. Dodatkowe, wyjmowane zabezpieczenia boczne zapewniają optymalną ochronę w przypadku zderzenia bocznego. Osłona ma być umieszczona z boku drzwi, osłonę po drugiej stronie można zdjąć, aby zaoszczędzić miejsce dla innych pasażerów (lub fotelików samochodowych) na tylnej kanapie. Wewnątrz pokrowca z tyłu fotela znajdują się kieszenie do przechowywania, aby uniknąć zgubienia tych przedmiotów.
Uzyskał doskonałe wyniki testów, został przetestowany i nagrodzony przez ADAC i TCS.

Renolux Olymp

Komfort

Foteliku wykorzystano wyjątkową technologię SOFTNESS®. Ta unikalna technologia opatentowana przez RENOLUX łączy w sobie najwyższy komfort i bezpieczeństwo. Jest to połączenia ramy stalowej o wysokiej wytrzymałości i pianki poliuretanowej o dużej gęstości. Pianka gwarantuje wysoki poziom komfortu i ułatwia sen podczas długich podróży. Stalowa rama fotela ma unikalną charakterystykę deformacji, która zapewnia optymalne bezpieczeństwo w razie wypadku. Pokrowiec fotelika to miękka i wytrzymała tkanina. Pokrowiec można zdejmować i prać w 30°. Regulacja jedną ręką umożliwia odchylenie siedziska w 3 pozycjach, a wysokość zagłówka do 12 pozycji.

Renolux Olymp

Łatwość obsługi i długi okres używania

OLYMP rośnie wraz dzieckiem do jego 150 cm wzrostu. Jednoczesna regulacja szelek i zagłówka pozwala na idealne dopasowanie do każdego typu sylwetki. Od 76 do 105 cm dziecko musi być zabezpieczone 5-punktowymi, centralnie regulowanymi pasami bezpieczeństwa fotelika OLYMP. Samo fotelik jest przymocowany do pojazdu dzięki 3 punktom mocowania: za pomocą 2 złączy Isofix i Top Tether.
Od 100 do 150 cm szelki fotelika samochodowego OLYMP są schowane, a wszystkie jego części można przechowywać wewnątrz fotelika w określonych miejscach. Dziecko jest następnie trzymane za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa pojazdu, a fotelik pozostaje mocno połączony z kanapą samochodu dzięki 3 punktom mocowania: za pomocą 2 złączy Isofix i Top Tether.

Renolux Olymp

Renolux Olymp

Renolux Olymp