Pinio I'ga zestaw mebli dla niemowlaka z łóżeczko-tapczanikiem 140x70 z szufladą, regałem, szafą 2-drzwiową i komodą oraz tekstyliami

Pinio I'ga zestaw mebli dla niemowlaka

Marka:Pinio
Dostępność: na zamówienie
5 956,00 zł
Zestaw mebli Pinio I'ga z łóżeczko-tapczanikiem 140x70 z szufladą, komodą 3-szufladową z nakładką do przewijania, regałem i szafą 2-drzwiową.  Komoda, regał, szafa i szuflada z ozdobnymi tekstyliami.
I’ga to uniwersalny zestaw mebli dziecięco–młodzieżowych, który charakteryzuje ponadczasowy skandynawski design. Meble wykonane są z połączenia najwyższej jakości płyty laminowanej oraz naturalnego olejowanego drewna bukowego. Charakterystyczne nogi mebli w kolekcji I’ga dodają bryłom lekkości i odpowiadają najnowszym trendom. Narożniki blatów są zaokrąglone, co zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo, wszystkie drzwi i szuflady posiadają system cichego zamykania. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia tekstyliów, które nadadzą meblom niepowtarzalnego charakteru. Nakładki w urocze grochy wykonane są z odpornego na zabrudzenia materiału, które w każdej chwili można zdemontować bez pozostawienia widocznych śladów. Wielkość brył, funkcjonalność oraz uniwersalna kolorystyka kolekcji pozwala łatwo dostosować aranżację pokoju do zmieniających się potrzeb rosnącego dziecka. W skład zestawu wchodzi łóżeczko-tapczanik 140x70, szuflada, komoda 3-szufladowa, nakładka do przewijania na komodę, szafa 2-drzwiowa i regał. Szuflada, regał, szafa i komoda posiadają ozdobne tekstylia. Zestaw można uzupełnić dodatkowymi elementami, dostępnymi w tej kolekcji. Wszystkie meble są do samodzielnego montażu.

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!

Ocena Zła           Dobra

Łóżeczko 140×70

Indeks: 018-011
Wymiary (cm): szerokość: 78, długość: 144.5, wysokość: 98
Opis produktu
Łóżeczko pod materac 140×70 cm z kolekcji I’ga z funkcją przekształcenia w tapczanik dla większego dziecka. Posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz trzy wyciągane szczebelki.
Materiały i wykonanie
Łóżeczko wykonane jest z litego drewna bukowego ( boki ze szczebelkami, stelaż, nóżki) oraz z malowanej płyty MDF (szczyty, oskrzynie). Zostało pomalowane ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono mu prawidłowy proces oddychania oraz wyeliminowano czynnik mogący powodować u dzieci alergie. Łóżeczko jest atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.

Szuflada 140×70

Indeks: 018-214
Wymiary (cm): szerokość: 73.5, długość: 105.5, wysokość: 15
Opis produktu
Szuflada do łóżeczka z kolekcji I’ga 140x70cm to wytrzymały, praktyczny i pojemny schowek, który zmieści pościel oraz wszelkie niezbędne rzeczy a nawet zabawki dziecka. Szuflada wyposażona jest w kółka, które umożliwiają ciche i wygodne wysuwanie.
Materiały i wykonanie
Szuflada wykonana jest z płyty laminowanej (boki, dno i fronty) oraz litego drewna bukowego olejowanego (uchwyty). Została pomalowana ekologicznymi farbami wodnymi. Do szuflady można dokupić naklejaną nakładkę tapicerowaną. Pasuje zarówno do łóżeczka dla chłopca, jak i dziewczynki. Produkt do samodzielnego montażu.

Komoda 3-szufladowa

Indeks: 018-021
Wymiary (cm): szerokość: 55, długość: 96, wysokość: 95
Opis produktu
Komoda z kolekcji I’ga posiada 3 szuflady na wysokiej jakości prowadnicach z hamulcem i samodomykiem.
Materiały i wykonanie
Komoda wykonana jest z płyty laminowanej oraz litego drewna bukowego olejowanego (uchwyty, nóżki).
Jakość i bezpieczeństwo
Komoda z kolekcji I’ga jest atestowana i zgodna z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.

Regał

Indeks: 018-070
Wymiary (cm): szerokość: 44, długość: 70.5, wysokość: 186
Opis produktu
Regał otwarty posiada 3 półki oraz jedną szufladę – jest ona wyposażona w wysokiej jakości prowadnicę z hamulcem i samodomykiem.
Materiały i wykonanie
Regał wykonany jest z płyty laminowanej oraz litego drewna bukowego olejowanego (uchwyty, nóżki). Regał występuje w kolorze białym. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki.

Szafa 2-drzwiowa

Indeks: 018-042
Wymiary (cm): szerokość: 55, długość: 96, wysokość: 186
Opis produktu
Szafa dwudrzwiowa z kolekcji I’ga z wysokiej jakości zawiasami z hamulcami i samodotykiem. Wewnątrz znajdują się dwie półki przez szerokość szafy oraz drążek na ubrania.
Materiały i wykonanie
Szafa wykonana jest z płyty laminowanej oraz litego drewna bukowego olejowanego (uchwyty, nóżki). Została pomalowana ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono mu prawidłowy proces oddychania. Występuje w kolorze białym. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Produkt do samodzielnego montażu.

Pinio Iga