Fotelik Nado 03 i-Size 40-105cm Navy
Fotelik Nado 03 i-Size 40-105cm Navy

Fotelik Nado 03 i-Size 40-105cm Navy

Marka:Nado
Dostępność:
1 299,00 zł

Nado 03 i-Size 40-105cm
Pozwala na przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy (RWF) przez cały okres użytkowania, z opcją jazdy przodem do kierunku jazdy od 75 cm.

Coletto Program Wymiany Fotelików Powypadkowych
Fotelik Nado 03 i-Size 40-105cm przeznaczony dla dzieci w kategorii wzrostowej 40-105cm(około 0-4 lata). Pozwala na przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy (RWF) przez cały okres użytkowania, z opcją jazdy przodem do kierunku jazdy od 75 cm. Fotelik Posiada funkcję obrotu 360º.

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!

Ocena Zła           Dobra

Fotelik Nado 03 i-Size 40-105cm Navy

Klasyfikacja w nowej normie bezpieczeństwa R129, szerzej znanej użytkownikom jako i-Size, gwarantuje maksimum bezpieczeństwa dla dzieci od narodzin (40 cm) do 4 lat (105 cm).
Pozwala na przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy (RWF) przez cały okres użytkowania, z opcją jazdy przodem do kierunku jazdy od 75 cm.
Wbudowany w bazę isofix ekran LCD ze wskaźnikiem poprawnej instalacji informuje o prawidłowym zamontowaniu fotelika w samochodzie w trzech punktach kontrolnych:
- właściwej pozycji fotelika
- poprawnym zamontowaniu na system Isofix
- odpowiedniej długości nogi wspomagającej
Niemiecka precyzja i doświadczenie w zakresie technologii i produkcji fotelików samochodowych gwarantuje maksimum bezpieczeństwa i wygody, co zostało potwierdzone w testach zderzeniowych przeprowadzonych w niezależnym Labolatorium Badań i Testów Konsumenckich w Niemczech

Przeznaczony dla dzieci w kategorii wzrostowej 40-105cm(około 0-4 lata).
Możliwość bezpiecznego podróżowania tyłem do kierunku jazdy przez cały okres użytkowania fotelika.
Funkcja obrotu 360º. Możliwość obrotu fotelika wokół własnej osi pozwala na wygodne wyjęcie dziecka z samochodu oraz zmianę ustawienia względem kierunku jazdy bez konieczności demontażu fotelika.
System wyjmowanych poduszek pozwala na dostosowanie fotelika do rozmiaru dziecka. Rozsuwany zagłówek gwarantuje odpowiednią wysokość fotelika niezależnie od wzrostu małego użytkownika. Zapewnia to bezpieczną i komfortową podróż wraz z dorastaniem dziecka.
Specjalne materiały, które wypełniają zagłówek fotelika zapamiętują kształt głowy dziecka już od pierwszej jazdy.
Wbudowany w nogę wspomagającą ekran LCD posiada wskaźnik poprawnej instalacji fotelika w samochodzie. Dzięki tej technologii zawsze będziesz pewny, że dobrze zamontowałeś swój fotelik w samochodzie, a Twoje dziecko jest bezpieczne w czasie podróży

Dane techniczne
wysokość: 56-85 cm
szerokość: 45 cm
głębokość: 64 cm
wysokość nogi wspierającej 36-55 cm
waga: 13,4 kg