Mata edukacyjna Kinderkraft SmartPlay

Mata edukacyjna Kinderkraft SmartPlay

Dostępność:
169,00 zł
EAN: 5902533910779

Mata edukacyjna Kinderkraft SMARTPLAY

Duża interaktywna mata z funkcja suchego basenu zapewnia dziecku świetną zabawę i bezpieczeństwo. To jego prywatny plac zabaw a zarazem centrum poszerzania zdolności poznawczych. Dołączone zabawki o różnych kształtach i teksturach oraz możliwość ich przepinania rozwijają zdolności motoryczne i manualne malucha oraz stymulują jego zmysły: wzroku, słuchu, dotyku. Mata jest łatwa w składaniu i transporcie, a w razie zabrudzeń można ją wyprać - posiada szybkoschnący materiał.
Jest zaprojektowana i zatwierdzona w Unii Europejskiej. Wyprodukowana zgodnie z obowiązującymi dyrektywami UE. (EN 71-1)
W zestawie znajduje się 7 zabawek: lusterkom, szeleszcząca książeczka, 2 gryzaczki, grzechotka, piszczący tygrysek, dzwoniący słonik.  Dzięki różnorodnym walorom estetyczno-poznawczym, dziecko rozwija swoje zmysły. Zabawki mogą być dowolnie przypinane do podstawy maty i pałąków. Do maty dołączonych jest również 20 piłek w 4 kolorach, które stanowią dodatkową formę zabawy dla dziecka i umilą mu czas.

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!

Ocena Zła           Dobra

FUNKCJONALNOŚĆ
Podstawa maty jest gruba a przez to bardzo miękka, a jej boki można podnieść i spiąć ze sobą, tworząc kojec. Jego ścianki są prawdziwą ciekawostką bo każda z nich przedstawia inną historyjkę. Dziecko przekręcając się na brzuszku zawsze widzi inne zwierzątko przodem do siebie. Dla najmniejszych dzieci będzie to zachęta do unoszenia głowy, a tym samym ćwiczenie mające na celu wzmocnienie mięśni karku i pleców. Dodatkowo spięte boki sprawiają, że maluch ma wszystkie zabawki pod kontrolą . Rzepy, które służą do spięcia ścianek są dostosowane specjalnie dla dzieci.

Regulacja pałąków
Pałąki z zabawkami posiadają uniwersalne złącze, które umożliwiają dostosowanie ich odległości do bawiącego się dziecka.

Dodatki
W zestawie znajduje się wygodna poduszka zwiększająca komfort leżenia na brzuchu. Dziecko może także bawić się leżąc na plecach lub siedząc.


Unikalny design
Oryginalna kolorystyka, zwłaszcza kontrast bieli z czernią, z pewnością pomoże tym najmniejszym w odkrywaniu świata już od pierwszych dni życia.

Materiał:
Poliester 100%
Plastik (złącza do mocowania zabawek i pałąków do podstawy maty)

Wymiary:
Średnica: 96 cm
Wysokość: 57 cm
Waga: 1,04 kg