Łóżeczko 120x60 Radek VII
Łóżeczko 120x60 Radek VII

Łóżeczko 120x60 Radek VII

Marka:Klupś
Dostępność:
EAN: 5902022534103

Opis produktu:
wymiary:
- wewnętrzny: 120 x 60 cm
- zewnętrzny: 124 x 66 x 100 cm
malowany MDF + drewno sosnowe
3 poziomy wysokości dna łóżeczka
wyciągane szczeble
lakierowane wodnymi farbami eko
zdobienie/aplikacja
kolor biały

Drewno sosnowe wyselekcjonowane zostaje już na etapie cięcia w tartaku, dzięki czemu przyjeżdża do nas tylko oznaczone gatunkiem pierwszym. Kolejnym etapem selekcji zajmują się już nasi zaufani ludzie zatrudnieni na stanowisku technologów drewna, którzy bardzo rygorystycznie wybierają idealne elementy do stworzenia barierki ochronnej, dna i boku łóżeczka.
Bok łóżka:
Wykonany w 100% z drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. W trosce o bezpieczeństwo dodaliśmy dwie łączyny w boku łóżka, które wzmocniły całą konstrukcję. Nowe rozwiązanie zmieniło rodzaj montażu naszego mebla. Odbywa się on teraz w sposób przede wszystkim prostszy i szybszy. W efekcie otrzymaliśmy zwartą bryłę produktu.
Dno łóżka:
Między listwami dna znajdują się wolne przestrzenie dzięki czemu powietrze może cyrkulować cały czas. Łatwość obiegu powietrza w materacu przede wszystkim pozwoli utrzymać jego higienę, a także zachowa jego właściwości. Wykonany w 100% z drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. Element ten jest chyba najbardziej narażony na obciążenia. Intensywne zabawy w łóżeczku muszą odbywać się bez niespodzianek, dlatego zadbaliśmy o to żeby dno wytrzymało długie lata. Nasze rozwiązanie przypomina to zastosowane w bokach, gdzie listwy osadzone są w przeznaczonym dla niej otworze, a połączenie odbywa się za pomocą kleju oraz zszywki.

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!

Ocena Zła           Dobra

Klupś Radek 7

Klupś Radek 7