Łóżeczko 120x60 Henry sosna z szufladą i funkcją kołysania

Łóżeczko 120x60 Henry sosna z szufladą i funkcją kołysania

Marka:Klupś
Dostępność:
EAN: 5902022534592

Opis produktu:
wymiary:
- wewnętrzny: 120 x 60 cm
- zewnętrzny: 124 x 74 x 92 cm
drewno sosnowe + MDF maloway + płyta wiórowa
3 poziomy wysokości dna łóżeczka
wyciągane szczeble
system kołysania
lakierowane wodnymi farbami eko
kolor sosna

System kołysania:
Sprawdzony przez nas i trwały system kołysania na boki.
Szuflada:
Największą zaletą fabrycznie dobranej szuflady jest jej spasowanie i wygodne użytkowanie. Nie sunie ona bezpośrednio po podłodze dlatego nie przeszkodzi jej nawet najgrubszy dywan w pokoju dziecięcym. Przykrywa szuflady zapobiega osiadaniu się kurzu i odgradza łóżeczko od przestrzeni do przechowywania.
Drewno sosnowe wyselekcjonowane zostaje już na etapie cięcia w tartaku, dzięki czemu przyjeżdża do nas tylko oznaczone gatunkiem pierwszym. Kolejnym etapem selekcji zajmują się już nasi zaufani ludzie zatrudnieni na stanowisku technologów drewna, którzy bardzo rygorystycznie wybierają idealne elementy do stworzenia barierki ochronnej, dna i boku łóżeczka.
Bok łóżka:
Wykonany w 100% z drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. W trosce o bezpieczeństwo dodaliśmy dwie łączyny w boku łóżka, które wzmocniły całą konstrukcję. Nowe rozwiązanie zmieniło rodzaj montażu naszego mebla. Odbywa się on teraz w sposób przede wszystkim prostszy i szybszy. W efekcie otrzymaliśmy zwartą bryłę produktu.
Dno łóżka:
Między listwami dna znajdują się wolne przestrzenie dzięki czemu powietrze może cyrkulować cały czas. Łatwość obiegu powietrza w materacu przede wszystkim pozwoli utrzymać jego higienę, a także zachowa jego właściwości. Wykonany w 100% z drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. Element ten jest chyba najbardziej narażony na obciążenia. Intensywne zabawy w łóżeczku muszą odbywać się bez niespodzianek, dlatego zadbaliśmy o to żeby dno wytrzymało długie lata.

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!

Ocena Zła           Dobra