Fotelik Maxi-Cosi Rodi XP FIX 15-36kg Night Black
Maxi-Cosi Rodi XP FIX 15-36kg Night Black

Maxi-Cosi Rodi XP FIX 15-36kg Night Black

Marka:Maxi-Cosi
Dostępność: w sklepie
449,00 zł 551,00 zł

Maxi-Cosi Rodi XP Fix

Od ok. 3,5 do 12 roku życia
15 - 36 kg

Rodi XP FIX dedykowany dla dzieci od około 3,5 do około 12 roku życia, łączy w sobie prostotę użytkowania i bezpieczeństwo. Rodi XP FIX rośnie razem z dzieckiem na długość i szerokość. Łatwy montaż ISOFIX zapewni bardzo dobrą stabilizację fotelika na kanapie samochodu, nawet kiedy będziesz podróżować bez dziecka. Co więcej, Rodi XP FIX wyposażony jest w nasz System Ochrony Bocznej, zapewniający jeszcze lepszą ochronę. Z Rodi XP FIX zawsze jesteś gotów do drogi.

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!

Ocena Zła           Dobra

Rodi XP FIX od Maxi-Cosi to nasz najlżejszy fotelik samochodowy wykorzystujący do montażu złącza ISOFIX. Dzięki temu fotelik łatwo przenosić pomiędzy samochodami. Jeśli Twój drugi samochód nie posiada złączy ISOFIX, Rodi XP FIX nadał będzie pasować!

Montaż
Rodi XP FIX od Maxi-Cosi pasuje do większości samochodów. Fotelik jest przypięty pasem bezpieczeństwa Twojego samochodu oraz za pomocą złączy ISOFIX. Co jednak, jeśli Twój samochód nie posiada ISOFIX? Nic straconego, ponieważ Rodi XP FIX można używać również jedynie z pasem bezpieczeństwa. Umieść Rodi XP FIX na tylnej kanapie samochodu, podepnij fotelik do złączy ISOFIX (jeśli Twój samochód jest w nie wyposażony) i użyj pasa bezpieczeństwa do zapięcia Twojego dziecka. Nic prostszego!
Czy wiesz, że połącznie ISOFIX dodatkowo stabilizuje fotelik samochodowy? Dzieje się tak również, gdy dziecko w nim nie siedzi.
Obecnie coraz więcej samochodów posiada system ISOFIX, w związku z czym istnieje duże prawdopodobieństwo, że posiada go również Twój samochód. Jeśli nie masz pewności, czy Twój samochód posiada ISOFIX, sprawdź naszą listę, aby dowiedzieć się, czy Rodi XP FIX od Maxi-Cosi będzie dla Ciebie odpowiednim wyborem. Jeśli nie, podpowiemy Ci również, które foteliki będą pasować.

Bezpieczeństwo
Naszym najwyższym priorytetem jest zawsze wygoda podróżowania Twojego maleństwa. Z radością pomagamy rodzinom we wspólnych podróżach: od fotelików samochodowych dla noworodków po foteliki dla dwunastolatków.
Dzięki Systemowi ochrony bocznej nasz bezpieczny fotelik Rodi XP FIX zapewnia dodatkową ochronę Twojemu dziecku w przypadku uderzenia bocznego. Gdy takie uderzenie nastąpi, system pochłania jego siłę i zmniejsza ryzyko urazu. Dzięki temu Twoje dziecko jest dobrze chronione.

Proste i bezpieczne rozwiązanie
Fotelik Rodi XP FIX od Maxi-Cosi jest niesamowicie lekki, dlatego łatwo będzie go przepisać pomiędzy samochodami. Stanowi proste i bezpieczne rozwiązanie w podróży, ponieważ korzysta ze złączy ISOFIX oraz samochodowego pasa bezpieczeństwa. Jeśli nie posiadasz w swoim samochodzie ISOFIX, fotelik Rodi XP FIX możesz zainstalować używając wyłącznie pasa bezpieczeństwa. Którąkolwiek opcję wybierzesz, fotelik zawsze będzie łatwo przełożyć do innego samochodu.
Nasz fotelik będzie rósł razem z dzieckiem, ponieważ Rodi XP FIX posiada regulowaną wysokość zagłówka. Oznacza to, że fotelik posłuży Twojemu dziecku aż do 12 roku życia!

Zdejmowany pokrowiec
Ponieważ fotelik może się ubrudzić, zadbaliśmy o to, aby jego pokrowiec był zdejmowany i nadawał się do prania w pralce.

Udowodnione bezpieczeństwo
- Ustawiony przodem do kierunku jazdy dziecięcy fotelik samochodowy, łatwo dopasowujący się za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa
- Optymalna ochrona na wypadek uderzeń bocznych dla głowy, pleców i bioder
- Łatwe prowadzenie pasa bezpieczeństwa dla poprawnego montażu
- Zatwierdzony według najnowszych europejskich standardów bezpieczeństwa ECE R44/04
Komfort
- Prosta instalacja dzięki systemowi ISOFIX
- Regulacja wysokości i szerokości dopasowująca się do rosnącego dziecka
- Komfortowo wyściełane siedzisko
- Łatwy do zdjęcia pokrowiec z możliwością czyszczenia