Baza Avionaut Dock Isofix do fotelików Kite

Avionaut Dock baza Isofix

Marka:Avionaut
Dostępność: w sklepie
349,00 zł
Baza instalacyjna ISOFIX dla fotelika Kite. Wymaga jednokrotnego zainstalowania w samochodzie bezpośrednio do systemu Isofix samochodu. Taki system montażu ułatwia późniejsze korzystanie z fotelika, ponieważ wystarczy umieścić go na bazie, nie trzeba za każdym razem przekładać pasa. Baza Dock wyposażona jest również w specjalnie opracowany przez Avionaut stabilny system mocowania bazy dzięki zastosowaniu systemu ISOFIX wraz z nogą wspierającą. Takie rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo dziecka w przypadku zderzenia, oraz minimalizuje ryzyko niepoprawnego zapięcia fotelika.

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!

Ocena Zła           Dobra

Isofix DOCK stworzono dla rodziców, którzy cenią swój czas, a przy tym szukają zapewnienia, że ich Maluch podróżuje w bezpiecznej, stabilnej pozycji. Baza posiada możliwość montażu na zaczepy Isofix co sprawia, że poprawne wpięcie fotelika nie będzie dla Ciebie żadnym wyzwaniem i zajmie dosłownie kilka sekund. Baza może być także zamontowana za pomocą pasów. Baza posiada nogę stabilizującą, co sprawia, że siedzisko jest bardziej stabilne. Dock jest kompatybilny z fotelikiem Kite.
Dzięki niej poprawne wpięcie fotelika jest bajecznie proste i zajmuje zaledwie kilka sekund. Nasza baza zapewnia nie tylko wygodę i łatwość obsługi, ale przede wszystkim stabilizację fotelika, który nawet podczas gwałtownego skrętu czy niekontrolowanego hamowania pozostanie na swoim miejscu, zapewniając dziecku maksimum bezpieczeństwa.


Szybkie wpięcie w zaczepy Isofix

Noga stabilizująca

Sygnalizacja poprawnego wpięcia fotelika

Sygnalizacja poprawnego wpięcia w Isofix

Możliwy montaż samochodowym pasem bezpieczeństwa

Avionaut Dock