Avionaut Kite 0-13kg

Avionaut Kite 0-13kg

Marka:Avionaut
Dostępność: w sklepie
399,00 zł
Program Wymiany Fotelików Powypadkowych
10 lat gwarancji fotelików Avionaut
Avionaut Kite+ to fotelik zapewniający maksymalne bezpieczeństwo, od pierwszych dni życia dziecka. Fotelik został wyposażony w zaawansowany system ochrony bocznej. Ten innowacyjny system zapewnia w przypadku zderzenia bocznego zmniejszenie przeciążeń i optymalne ułożenie ciała dziecka. W Avionaut Kite+ zastosowano piankę z pamięcią kształtu, pokrytą miękką, delikatną tapicerką, dającą maksymalny komfort dziecku, a także zapewniającą bezpieczne, prawidłowe ułożenie w foteliku. AVIONAUT KITE+ jest uniwersalny, dzięki ergonomicznej rączce może służyć jako nosidełko, pasuje również do większości ram wózków obecnych na rynku. Wysoką klasę bezpieczeństwa Avionaut Kite+ potwierdziły liczne niezależne testy europejskie. Fotelik Avionaut Kite+ można mocować na trzy sposoby poprzez stabilne mocowanie do bazy Dock. Można go również przymocować za pomocą standardowych trzypunktowych pasów bezpieczeństwa, co ułatwia zastosowany w foteliku system EasyMount.

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!

Ocena Zła           Dobra

Fotelik-nosidełko Kite sprawdzi się już podczas pierwszej podróży dziecka – w drodze ze szpitala do domu. Modułowe wkładki zapewnią stabilną pozycję w trakcie podróży. Mocna konstrukcja dostarcza ochronę przed konsekwencjami gwałtownych manewrów na drodze, a miękkie tkaniny dostarczają przyjemną wygodę. Zapewnij bezpieczeństwo swojemu Maleństwu już od pierwszych dni jego życia.
W Kite zastosowano innowacyjną wkładkę, która ułatwia poprawne i stabilne ułożenie Dziecka w bezpiecznej dla niego pozycji. Jej delikatna tapicerka jest przyjemna w dotyku, ale i (co w życiu każdego rodzica jest bardzo istotne) łatwa w utrzymaniu czystości. Dzięki temu fotelik zawsze będzie wyglądał schludnie i elegancko. Przy tym produkcie zdecydowaliśmy się na zaawansowany system ochrony bocznej, który w ogromnym stopniu absorbuje siłę potencjalnego uderzenia. Kite daje Ci wybór – dzięki bazie możesz zamontować go na pasy lub zaczepy Isofix.


Spełnia normę bezpieczeństwa ECE R44/04

Waży 3,5 kg

Łatwa w zdjęciu tapicerka

Aksamitny materiał

Montaż na bazę lub pasy

Avionaut Kite