Chicco Akita Fix 9-36kg

Chicco Akita Fix 9-36kg

Marka:Chicco
Dostępność: w sklepie
899,00 zł
Chicco Akita Fix to fotelik samochodowy z homologacją ECE R44 / 04 do przewozu samochodem dzieci o wadze od 9 do 36 kg. Chicco Akita Fix wyposażony jest w system Isofix, co oznacza bezpieczny, łatwy i szybki montaż. Nie wymaga użycia samochodowych pasów bezpieczeństwa. Wystarczą 3 kliknięcia, aby ruszyć w bezpieczną podróż! Jeśli samochód nie jest wyposażony w system Isofix, możesz przymocować fotelik samochodowymi 3-punktowymi pasami bezpieczeństwa.

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!

Ocena Zła           Dobra

Bezpieczeństwo

Chicco Akita posiada homologację ECE R44 / 04 do przewozu w samochodzie dzieci o masie od 9 kg do 36 kg.

Montaż

Grupa 1 (9-18 kg): montaż Isofix + Top Tether lub montaż 3-punktowymi pasami bezpieczeństwa.
Grupa 2/3 (15-36 kg): montaż Isofix + Top Tether + 3-punktowe pasy bezpieczeństwa lub montaż 3-punktowymi pasami bezpieczeństwa.

System rozkładania

W Grupie 1 fotelik można odchylić do trzech różnych pozycji.
Dla Grupy 2/3 możliwe są wyłącznie pozycje 1 i 2.


System Ochrony Bocznej

Fotelik samochodowy Chicco Akita Fix posiada specjalne zabezpieczenia zmniejszające siły działające na fotelik w przypadku zderzenia bocznego.

Regulacja

Zagłówek i pasy bezpieczeństwa w samochodzie Chicco Akita Fix można regulować jednocześnie, tylko jednym, prostym gestem, podążając za rosnącym dzieckiem.

Montaż Isofix

Chicco Akita Fix jest mocowany za pomocą systemu Isofix i Top Tether, aby zapewnić większą stabilność, zabezpieczając dziecko 3-punktowym pasem samochodowym.


Montaż za pomocą 3-punktowych pasów bezpieczeństwa

Jeśli samochód nie jest wyposażony w system Isofix, można skorzystać z samochodowych pasów bezpieczeństwa.

Fit-Kit

Chicco Fit-Kit to widoczna i dostępna specjalna etykieta, która zawiera podstawowe informacje tj. do kiedy używać materacyka redukcyjnego, kiedy można zacząć korzystać z 3-punktowych samochodowych pasów itp. Dzięki Chicco Fit-Kit korzystanie z fotelika jest łatwe dla każdego, a bezpieczeństwo dziecka jest gwarantowane.

Dane techniczne

Wymiary:
44 x 64/81 x 57,5 cm
Waga: 13kg