Avionaut Aerofix 67-105 cm /do 17,5kg/

Avionaut Aerofix 67-105 cm /do 17,5kg/

Marka:Avionaut
Dostępność: w sklepie
950,00 zł
Program Wymiany Fotelików Powypadkowych
10 lat gwarancji fotelików Avionaut
W foteliku Aerofix Nasze Pociechy mają więc możliwość siedzenia zarówno tyłem jak i przodem do kierunku jazdy. Fotelik został wyposażony również w piankę, która absorbuje siłę uderzenia podczas gwałtownych manewrów na drodze. Zapamiętuje ona także kształt ciała Dziecka, co zapewnia Maluchowi wygodniejszą podróż. Co najważniejsze, Aerofix posiada najnowszą normę bezpieczeństwa oraz dodatkowy odbojnik.

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!

Ocena Zła           Dobra

AVIONAUT AeroFIX w wersji SOFT LINE to nowoczesny fotelik w kategorii 67-105 cm i do 17,5kg zgodnie z nową homologacją I-Size – ECE R-129.
Nowa linia fotelików dzięki zastosowaniu dodatkowej pianki znacząco wpływa na wygodę dziecka podczas podróży. Dodatkowo dodany do fotelika odbojnik absorbuje energię podczas ewentualnej kolizji, co gwarantuje dodatkową ochronę dla dziecka. Innowacyjna konstrukcja AVIONAUT AeroFIX Soft Line, zapewniająca optymalną wentylację sprawia że fotelik ten wyróżnia się na rynku. Podnosi także znacznie komfort dziecka w podróży. Ponadto dla zwiększenia wygody małego podróżnika zastosowano, miękkie najwyższej jakości materiały, adaptacyjny zagłówek oraz regulację pochylenia.
Zastosowanie montażu w samochodzie na bazie IQ ISOFIX, gwarantuje każdorazowe poprawne zapięcie fotela i dzięki wyjątkowemu na rynku systemowi przebiegu pasa, pełną integrację z systemem ISOFIX samochodu, a co za tym idzie znacznie zwiększone bezpieczeństwo dziecka oraz wygodę montażu.


Kanały wentylacyjne

Dodatkowy odbojnik

Regulacja nachylenia

Możliwość jazdy przodem i tyłem do kierunku jazdy

Homologacja ECE R129 i-Size

Montaż na bazie Isofix IQ

Możliwość regulacji do pozycji spoczynkowej

Avionaut Aerofix