Avionaut Kite 0-13kg + baza Dock Isofix

Avionaut Kite 0-13kg + baza Dock Isofix

Marka:Avionaut
Dostępność: w sklepie
749,00 zł
Program Wymiany Fotelików Powypadkowych
10 lat gwarancji fotelików Avionaut
Avionaut Kite to fotelik zapewniający maksymalne bezpieczeństwo, od pierwszych dni życia dziecka. Fotelik został wyposażony w zaawansowany system ochrony bocznej. Ten innowacyjny system zapewnia w przypadku zderzenia bocznego zmniejszenie przeciążeń i optymalne ułożenie ciała dziecka. W Avionaut Kite+ zastosowano piankę z pamięcią kształtu, pokrytą miękką, delikatną tapicerką, dającą maksymalny komfort dziecku, a także zapewniającą bezpieczne, prawidłowe ułożenie w foteliku. AVIONAUT KITE jest uniwersalny, dzięki ergonomicznej rączce może służyć jako nosidełko, pasuje również do większości ram wózków obecnych na rynku. Wysoką klasę bezpieczeństwa Avionaut Kite potwierdziły liczne niezależne testy europejskie. Fotelik Avionaut Kite można mocować na stabilne mocowanie do bazy Dock. Baza instalacyjna ISOFIX dla fotelika Kite wymaga jednokrotnego zainstalowania w samochodzie bezpośrednio do systemu Isofix samochodu. Taki system montażu ułatwia późniejsze korzystanie z fotelika, ponieważ wystarczy umieścić go na bazie, nie trzeba za każdym razem przekładać pasa. Baza Dock wyposażona jest również w specjalnie opracowany przez Avionaut stabilny system mocowania bazy dzięki zastosowaniu systemu ISOFIX wraz z nogą wspierającą. Takie rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo dziecka w przypadku zderzenia, oraz minimalizuje ryzyko niepoprawnego zapięcia fotelika.

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!

Ocena Zła           Dobra

Fotelik-nosidełko Kite sprawdzi się już podczas pierwszej podróży dziecka – w drodze ze szpitala do domu. Modułowe wkładki zapewnią stabilną pozycję w trakcie podróży. Mocna konstrukcja dostarcza ochronę przed konsekwencjami gwałtownych manewrów na drodze, a miękkie tkaniny dostarczają przyjemną wygodę. Zapewnij bezpieczeństwo swojemu Maleństwu już od pierwszych dni jego życia.
W Kite zastosowano innowacyjną wkładkę, która ułatwia poprawne i stabilne ułożenie Dziecka w bezpiecznej dla niego pozycji. Jej delikatna tapicerka jest przyjemna w dotyku, ale i (co w życiu każdego rodzica jest bardzo istotne) łatwa w utrzymaniu czystości. Dzięki temu fotelik zawsze będzie wyglądał schludnie i elegancko. Przy tym produkcie zdecydowaliśmy się na zaawansowany system ochrony bocznej, który w ogromnym stopniu absorbuje siłę potencjalnego uderzenia. Kite daje Ci wybór – dzięki bazie możesz zamontować go na pasy lub zaczepy Isofix.
Isofix DOCK stworzono dla rodziców, którzy cenią swój czas, a przy tym szukają zapewnienia, że ich Maluch podróżuje w bezpiecznej, stabilnej pozycji. Baza posiada możliwość montażu na zaczepy Isofix co sprawia, że poprawne wpięcie fotelika nie będzie dla Ciebie żadnym wyzwaniem i zajmie dosłownie kilka sekund. Baza może być także zamontowana za pomocą pasów. Baza posiada nogę stabilizującą, co sprawia, że siedzisko jest bardziej stabilne. Dock jest kompatybilny z fotelikiem Kite.
Dzięki niej poprawne wpięcie fotelika jest bajecznie proste i zajmuje zaledwie kilka sekund. Nasza baza zapewnia nie tylko wygodę i łatwość obsługi, ale przede wszystkim stabilizację fotelika, który nawet podczas gwałtownego skrętu czy niekontrolowanego hamowania pozostanie na swoim miejscu, zapewniając dziecku maksimum bezpieczeństwa.


Spełnia normę bezpieczeństwa ECE R44/04

Waży 3,5 kg

Łatwa w zdjęciu tapicerka

Aksamitny materiał

Montaż na bazę lub pasy

Avionaut Kite

Szybkie wpięcie w zaczepy Isofix

Noga stabilizująca

Sygnalizacja poprawnego wpięcia fotelika

Sygnalizacja poprawnego wpięcia w Isofix

Możliwy montaż samochodowym pasem bezpieczeństwa

Avionaut Dock