Avionaut MaxSpace 100-150 cm /15-36kg/

Avionaut MaxSpace 100-150 cm /15-36kg/

Marka:Avionaut
Dostępność: w sklepie
899,00 zł
Program Wymiany Fotelików Powypadkowych
10 lat gwarancji fotelików Avionaut
Avionaut MaxSpace to fotelik, który zapewni malcowi bezpieczeństwo i wygodę nawet przez 7 lat. Mały podróżnik będzie mógł zregenerować siły nawet przez całą podróż, dzięki możliwości odchylenia siedziska. Linie na zagłówku informują o tym, czy poprawnie dostosowałeś fotelik do dziecka. Skrzydła boczne i dodatkowy odbojnik wraz z najnowszą normą bezpieczeństwa i-Size R129/03 sprawiają, że Maluch ma zapewnioną ochronę podczas ewentualnych manewrów na drodze.

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!

Ocena Zła           Dobra

MaxSpace to jeden z najbardziej oczekiwanych fotelików na rynku marki Avionaut. Fotelik jest przeznaczony dla większych odkrywców od 4 do 12 roku życia, o wzroście od 100cm do 150cm. Specjalna konstrukcja fotelika zapewnia maximum bezpieczeństwa w szerokim zakresie wagowym już od 15 do 36 kg.
MaxSpace wyróżnia się głębokim, dobrze wyprofilowanym siedziskiem, które zapewnia komfort podczas podróży. Fotelik Avionaut MaxSpace posiada łatwo regulowany zagłówek, które dostosowuje się do wzrostu oraz budowy dziecka. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów w konstrukcji zagłówka jest on bardzo wytrzymały co w znaczący sposób przekłada się na bezpieczeństwo małego podróżnika. Zagłówek jest również wyposażony w linie wskazującą, w którym miejscu powinna znaleźć się linia oczu dziecka. Ułatwia to prawidłowe ułożenie zagłówka. MaxSpace rośnie razem z dzieckiem zapewniając odpowiednią przestrzeń dziecku i bezpieczne podróże na wiele lat. Mały pasażer w MaxSpace jest już zapinany 3-punktowym pasem bezpieczeństwa samochodu.
Siedzisko MaxSpace jest wyposażone w dwie prowadnice pasa biodrowego, które zapewniają poprawny przebieg tego odcinka pasa. Fotelik Avionaut MaxSpace zapewnia komfort wszystkim mniejszym i większym odkrywcom. W przypadku snu dziecka w podróży, fotelik posiada opcje wychylenia, które wpływa na lepszą pozycje ułożnia dziecka w foteliku. Fotelik w całości został wyprodukowany w Europie. Wysoką klasę bezpieczeństwa fotelika potwierdziły niezależne testy europejskie.


Prowadnice pasa biodrowego zapewniają stabilne zapięcie

Linie wskazujące, dzięki którym poprawnie dostosujesz fotelik

Skrzydła boczne, zwiększające bezpieczeństwo przy zderzeniu

Montaż na zaczepy Isofix

Regulacja nachylenia do pozycji spoczynkowej

Najnowsza norma bezpieczeństwa

System wentylacji

Avionaut MaxSpace