Fotelik Maxi-Cosi Rock i-Size 45-75cm z bazą FamilyFix One i-Size Essential Graphite

Fotelik Maxi-Cosi Rock i-Size Essential Graphite z bazą FamilyFix One i-Size

Marka:Maxi-Cosi
Dostępność: w sklepie
Cena katalogowa: 1858 zł
1 149,00 zł 1 486,00 zł

Fotelik Maxi-Cosi Rock + Baza FamilyFix One i-Size

Maxi-Cosi Rock to fotelik dla niemowląt spełniający najwyższe standardy regulacji i-Size. Wyposażony w specjalną wkładkę dla noworodków, oferuje lepsze dopasowanie i wygodną pozycję dla najmniejszych dzieci. Rock został wykonany z użyciem dodatkowych materiałów absorbujących siły zderzeniowe, które chronią głowę i kręgi szyjne dziecka na wypadek kolizji bocznej. Rekomendowany w połączeniu z bazą Maxi-Cosi FamilyFix One i-Size, z wygodnym systemem wpinania click-and-go.

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!

Ocena Zła           Dobra

Maxi-Cosi Rock to bezpieczna przystań w przytulnym otoczeniu dla Twojego dziecka. Maxi-Cosi Rock jest nowym fotelikiem samochodowym zgodnym z normą i-Size. Oprócz maksymalnej ochrony zapewnia skuteczną absorbcję siły uderzeń dzięki ściankom wzbogaconym specjalnym wypełnieniem. Komfortowa wkładka daje noworodkowi dodatkowe poczucie bezpieczeństwa i przytulne otoczenie. Rekomendowany w połączeniu z bazą Maxi-Cosi FamilyFix One i-Size, z wygodnym systemem wpinania click-and-go.

Bezpieczeństwo i-Size (R129)
Część zestawu Family Smart
Komfortowa wkładka baby-hugg
Elastyczny system podróżny

FamilyFix One i-Size to montowana na ISOFIX baza z systemem wpinania fotelika click-and-go. Zapewnia doskonałe mocowanie w połączeniu z fotelikiem Rock i Pearl One i-Size.
Z systemem uprzęży easy-in oraz wielostopniową regulacją siedziska fotelik zapewnia optymalną łatwość użytkowania. Dodatkowo, stygnalizacja świetlna i dźwiękowa umieszczona na bazie FamilyFix One i-Size potwierdza prawidłową instalację bazy w samochodzie i siedziska na bazie.