Fotelik Coletto Vivaro 9-36kg

Fotelik Coletto Vivaro 9-36kg

Marka:Coletto
Dostępność:
480,00 zł
Coletto Program Wymiany Fotelików Powypadkowych
Coletto Vivaro to fotelik dla dzieci o wadze 9-36 kg (9 miesięcy do 12 lat). Miękka, przyjemna w dotyku melanżowa tkanina oraz specjalne "bąbelki" na siedzisku zapewnią dobrą cyrkulację powietrza oraz sprawią, że maluchy będą podróżować w komfortowych warunkach. Vivaro posiada system SPS stanowiący dodatkową ochronę w zderzeniach bocznych - specjalne poduszki boczne wypełnione pianką polistyrenową pochłaniają energię uderzenia bocznego zanim dotrze ona do dziecka co sprawia, że zwykły fotelik staje się o 25% bezpieczniejszy. Fotelik jest pochylany w czterech pozycjach, posiada regulowany zagłówek w aż 7 pozycjach. Dodatkowa wkładka dla najmłodszych szczelnie wypełnia przestrzeń pomiędzy fotelikiem a ciałem dziecka i nie zostawia wolnej przestrzeni. Dzięki temu nasza pociecha jest stabilnie przytrzymywana wewnątrz fotelika. Montaż w samochodzie odbywa się przodem do kierunku jazdy, za pomocą pasa samochodowego.

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!

Ocena Zła           Dobra

COLETTO VIVARO 9-36KG

Vivaro posiada system SPS stanowiący dodatkową ochronę w zderzeniach bocznych - specjalne poduszki boczne wypełnione pianką polistyrenową pochłaniają energię uderzenia bocznego zanim dotrze ona do dziecka co sprawia, że zwykły fotelik staje się o 25% bezpieczniejszy.
Fotelik jest pochylany w czterech pozycjach, posiada regulowany zagłówek w aż 7 pozycjach. Dodatkowa wkładka dla najmłodszych szczelnie wypełnia przestrzeń pomiędzy fotelikiem a ciałem dziecka i nie zostawia wolnej przestrzeni. Dzięki temu nasza pociecha jest stabilnie przytrzymywana wewnątrz fotelika.
Montaż w samochodzie odbywa się przodem do kierunku jazdy, za pomocą pasa samochodowego.


fotelik przeznaczony dla dzieci o wadze: 9-36 kg (9 miesięcy-12 lat, grupa I+II+III)
system SPS: specjalne poduszki boczne wypełnione pianką polistyrenową pochłaniają energię uderzenia bocznego zanim dotrze ona do dziecka, co sprawia że fotelik staje się 25% bezpieczniejszy
4 pozycje regulacji położenia
7 pozycji regulacji zagłówka
niska podstawa fotelika
5-punktowe pasy bezpieczeństwa z ochraniaczami
regulacja wysokości pasów
siedzisko wykonane z materiału zapewniającego komfort siedzenia i zapobiegającego poceniu
zakryty regulator pasów, schowek na pas krokowy
fotelik przeszedł test zderzeniowy sprawdzający zgodność z normą ECE R44/04. Test odbył się zgodnie z zaleceniami i specyfikacją TNO

Dane techniczne
waga: 9 kg
wysokość oparcia: min 58 cm, max 68 cm
szerokość oparcia: 27 cm

Akcesoria
SPS (z możliwością demontażu)
poduszka na siedzeniu