Wózek spacerowy Coletto Jokko

Coletto Jokko

Marka:Coletto
Dostępność:
845,00 zł
Coletto Jokko to wyjątkowy wózek spacerowy, który zachwyci klientów ceniących nowoczesne wzornictwo, unikalne tkaniny i jakość wykonania, w połączeniu z funkcjonalnością i komfortem. Oprócz walorów wizualnych, Jokko dostarczy Państwu przyjemności z prowadzenia po każdej nawierzchni, dzięki amortyzacji i nieprzebijalnym kołom żelowym. Dodatkowo obrotowe przednie koła zapewnią wyjątkową zwrotność. Przeznaczony dla dzieci od 6 miesięcy do 22 kg.

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!

Ocena Zła           Dobra

COLETTO JOKKO

Wyjątkowy wózek spacerowy, który zachwyci klientów ceniących nowoczesne wzornictwo, unikalne tkaniny i jakość wykonania, w połączeniu z funkcjonalnością i komfortem. Oprócz walorów wizualnych, Jokko dostarczy Państwu przyjemności z prowadzenia po każdej nawierzchni, dzięki amortyzacji i nieprzebijalnym kołom żelowym. Dodatkowo obrotowe przednie koła zapewnią wyjątkową zwrotność.
Obszerna budka z filtrem UV50+ będzie skutecznie chronić podróżujące w wózku dziecko przed nadmiarem promieni słonecznych, wiatrem oraz opadami atmosferycznymi. W gorące dni z pewnością docenią Państwo wbudowany w budkę panel wentylacyjny, który nie tylko ułatwi obserwację dziecka, ale zapewni prawidłową cyrkulację powietrza. W połączeniu z drugim panelem wentylacyjnym znajdującym się z tyłu budki żadne upały nie będą straszne!
Siedzisko w Jokko jest nie tylko miękkie i wygodne, ale i odpowiednio szerokie. Jego praktyczne dopełnienie stanowi podnóżek z opcją regulacji, który umożliwi maluchowi wygodną podróż.
Jokko wyposażony jest trzypunktowe pasy bezpieczeństwa. Dzięki nim dziecko nie wypadnie ze spacerówki, nawet jeśli otaczający świat nagle bardzo go zainteresuje.
Prosty i szybki system składania oraz akcesoria w postaci przykrycia na nóżki i folii przeciwdeszczowej dopełniają wizerunku Jokko jako wózka idealnego na każdy spacer z maluchem.

Coletto Jokko


przeznaczony dla dzieci od 6 miesięcy do 22 kg - zgodnie z najnowszą normą EN1888-2:2018
łożyskowane koła z amortyzatorami
nieprzebijalne żelowe koła
obracane przednie koła z blokadą
łatwy sposób składania, małe wymiary po złożeniu
tkanina z filtrem UV50+
panele wentylacyjne wbudowane w budkę oraz tył wózka
możliwość szybkiego wydłużenia budki - jeden ruch dłoni i budka rozszerzona!
barierka wypinana z obu stron, z możliwością wypięcia z jednej strony aby wyjąć dziecko. Dodatkowo barierka jest regulowana w pozycji góra-dół
miękkie i wygodne wnętrze
kieszonka na drobiazgi z tyłu wózka
przykrycie na nóżki
folia przeciwdeszczowa
oparcie rozkładane do pozycji leżącej - wyjątkowa płynna regulacja!
regulowany podnóżek
5-punktowe pasy bezpieczeństwa z miękkimi osłonkami
barierka z osłonką zapinaną na zamek, dzięki czemu łatwo ją zdjąć do prania
pojemny kosz na zakupy
centralny hamulec


Dane techniczne
wymiary po złożeniu: 58 x 65 x 28 cm
wymiary oparcia:(szer x długość) 33 x 45 cm
wymiary siedziska:(głębokość x szerokość) 23 x 33cm
rozmiar kół: 17 cm (6,5"), przód, 23 cm (9") tył
wysokość rączki od podłogi: 104 cm
waga: 9,5 kg

Akcesoria
przykrycie na nóżki
folia przeciwdeszczowa