Fotelik Coletto Avanti Isofix 15-36kg Grey

Fotelik Coletto Avanti Isofix 15-36kg

Marka:Coletto
Dostępność:
Kod produktu: Grey
Cena:330,00 zł
355,00 zł
Oszczędzasz:25 zł

Fotelik przeznaczony dla dzieci o wadze: 15-36 kg (4-12 lat, grupa II+III).
Posiada system Isofix. Fotelik rośnie wraz z dzieckiem: regulowana szerokość oparcia wraz z wysokością zagłówka. Możliwość demontażu oparcia i używania samej podstawki. Fotelik przeszedł test zderzeniowy sprawdzający zgodność z normą ECE R44/04. Test odbył się zgodnie z zaleceniami i specyfikacją TNO. Montaż przodem do kierunku jazdy. Waga: 6kg

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!

Ocena Zła           Dobra

AVANTI ISOFIX
To fotelik w wersji z isofix przeznaczony dla dzieci o wadze 15-36 kg (4-12 lat). Stanowi znakomite połączenie bezpieczeństwa z wysokim komfortem, dzięki czemu dłuższe podróże nie będą już męczące dla Twojego dziecka. Avanti isofix montowany jest przodem do kierunku jazdy za pomocą systemu isofix, a dziecko zapinane jest w nim za pomocą trzypunktowego pasa samochodowego. Najważniejszą i wyjątkową jego zaletą jest to, że rośnie wraz z dzieckiem - boki i zagłówek rozszerzają się, co pozwala na idealne dopasowanie do wzrostu malucha przez cały okres używania fotelika.

Istnieje możliwość demontażu oparcia i pozostawienie samej podstawki. Siedzisko wykonane z materiału typu "bąbelki", zapewniającego komfort siedzenia i zapobiegającego poceniu. Miękka, przyjemna w dotyku tapicerka wykonana jest z materiału typu Alcantara, który charakteryzuje się odpornością na ścieranie, trwałością oraz łatwością utrzymania.

Avanti isofix to nieodzowny towarzysz podróży dla starszych dzieci, pozwalający rodzicom długo cieszyć się z dokonanego wyboru.