Avionaut Sky RWF 40-125cm /0- 25kg/

Avionaut Sky RWF 40-125cm /0- 25kg/

Marka:Avionaut
Dostępność:
1 349,00 zł
Program Wymiany Fotelików Powypadkowych
10 lat gwarancji fotelików Avionaut
Pierwszy polski fotelik samochodowy RWF od 0 do 25 kg. Avionaut Sky RWF sprawi, że Twoje dziecko będzie czuło się jak w niebie podczas każdej podróży. Jest to wyjątkowy fotelik samochodowy skierowany tyłem do kierunku jazdy, który zapewnia Twojemu dziecku maksymalne bezpieczeństwo przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego komfortu podróży. Jest to również najbezpieczniejsza metoda podróżowania zalecana przez Avionaut. Tym samym Avionaut Sky jest pięć razy bezpieczniejszy od fotelików montowanych przodem do kierunku jazdy. Zaprojektowany, aby zapewnić bezpieczeństwo i wygodę podróżowania niezależnie od wzrostu i wieku dziecka. Ponadto intuicyjny system instalacji wykorzystujący pas bezpieczeństwa sprawia, że ​​AVIONAUT Sky nadaje się do większości samochodów, nawet tych bez systemu ISOFIX.

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!

Ocena Zła           Dobra

Avionaut Sky zapewnia przede wszystkim najbardziej rekomendowany sposób podróży, czyli jazdę tyłem aż do 6-tego roku życia. Ponadto, modułowa wkładka umożliwia dostosowanie fotelika nawet do niemowlaka. Ponadto wkładka sama w sobie chroni Małego Podróżnika podczas niekontrolowanych manewrów na drodze. Przy potencjalnych zderzeniach bocznych osłonę stanowi dodatkowy odbojnik.
Sky zapewni Ci tę możliwość aż do 6-roku życia Dziecka. Zagłówek wraz z modułowymi wkładkami zapewniają łatwość użytkowania na co dzień i ochronę podczas ewentualnych zagrożeń na drodze, dostarczając dziecku wygodę i komfort.


Innowacyjna konstrukcja klamry uprzęży

Dodatkowy odbojnik zwiększa bezpieczeństwo przy zderzeniach bocznych

Łatwy w użyciu, regulowany zagłówek

Możliwość tyłem do kierunku jazdy RWF

Homologacja ECE R129 i-Size

Wkładka wypłycająca

Możliwość regulacji do pozycji spoczynkowej

Montaż za pomocą pasa samochodowego

Avionaut Sky