Avionaut Pixel 40-86cm /0-13kg/

Avionaut Pixel 45-86cm /0-13kg/

Marka:Avionaut
Dostępność: w sklepie
769,00 zł
AUTORYZOWANY PARTNER
Gwarancja: 24 m-ce /10 lat/
Nasza ocena:
Program Wymiany Fotelików Powypadkowych
10 lat gwarancji fotelików Avionaut
AVIONAUT Pixel to najwyższa klasa bezpieczeństwa, a zarazem wyjątkowa lekkość konstrukcji w kategorii fotelików 0–13 kg. Innowacyjny materiał kompozytowy z którego wykonano skorupę jest bardzo lekki, jednocześnie w trakcie zderzenia pochłania znaczną część energii, doskonale chroniąc dziecko. AVIONAUT PIXEL to najlżejszy fotelik na rynku, waży zaledwie 2,5 kilograma. Pomimo swojej niezwykłej lekkości jest to jeden z najbezpieczniejszych fotelików czego dowodem są wyniki przeprowadzanych testów w kilku laboratoriach badawczych. Montaż tyłem do kierunku jazdy za pomocą pasów bezpieczeństwa lub na bazie Isofix. AVIONAUT Pixel wyposażono w wyjątkową wkładkę PIXEL, opracowaną we współpracy z autorytetem w dziedzinie fizjoterapii i rozwoju dziecka. Wkładka zapewnia bezpieczne i bardziej komfortowe ułożenie dziecka w foteliku. Zastosowanie tej innowacyjnej technologii znacząco zwiększa bezpieczeństwo dziecka, a także wspomaga prawidłową fizjologię jego organizmu.

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!

Ocena Zła           Dobra

Pixel to najlżejszy fotelik samochodowy na rynku. Waży zaledwie 2,5 kg! Jego lekkość ma przełożenie na zdrowie młodych mam ponieważ nie będzie obciążał ich kręgosłupa. Dzięki mocnemu materiałowi, z którego wykonana jest konstrukcja noworodek jest bezpieczny w foteliku, a wkładka redukcyjna ustabilizuje prawidłowe ułożenie jego ciała. Pełni również rolę nosidełka, dlatego będzie służył młodym Rodzicom od początku podróży z Dzieckiem.
Spełnia najnowsze normy bezpieczeństwa w Europie, czyli i-Size i ECE-R129Waży zaledwie 2,5 kg co ułatwi młodym rodzicom przemieszczanie sięEkologiczny materiał EPP ERPRO nie tylko zapewnienia lekkość, ale także będzie absorbował energię podczas ewentualnego zdarzenia drogowego

Avionaut Pixel