Adamex Reggio Shine Collection + Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size + FamilyFix 3

Adamex Reggio Shine Collection + Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size + FamilyFix 3

Dostępność:
Kod produktu: ARSY230PPFF3
Cena:3 379,00 zł
3 648,00 zł
Oszczędzasz:269 zł
Zestaw 3w1:
- wózek wielofunkcyjny Adamex Shine Collection
- fotelik 0-13kg Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size 2020
- baza isofix FamilyFix3
- adaptery do montowania fotelika na stelażu wózka

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!

Ocena Zła           Dobra

Reggio Shine Collection Ekskluzywna wersja wózka Reggio. Shine Collection wyróżnia eleganckie połączenie polerowanych stelaży i wyselekcjonowanych tkanin. To model wózka, w którym stelaż można złożyć do kompaktowych rozmiarów. Poszycie wózka w elegancki sposób łączy funkcjonalność i prostotę. Budka gondoli i spacerówki posiada dodatkową wentylację otwieraną w miarę potrzeby oraz daszek przeciwsłoneczny. W misie gondoli od spodu znajduje się regulowany otwór wentylacyjny. Pokrowiec zawiera okno, które pozwala obserwować dziecko. Styl wózka uzupełniają nowoczesne bezobsługowe koła „żelowe” nie wymagające pompowania. Model wyposażony jest w materacyk kokosowy.

Pebble Pro i-Size to najwyższej klasy fotelik dla niemowląt spełniający najnowsze standardy i-Size (R129). Pianka pamięci zintegrowana na bokach fotelika zapewnia wysoką ochronę. Wkładka baby hugg oferuje dodatkową ochronę boczną zapewniając doskonałą pozycję podróżną. Regulowany zagłówek gwarantuje doskonałą ochronę głowy i szyi dziecka.
Pebble Pro i-Size to fotelik dla niemowląt oferujący maksymalną łatwość użytkowania dzięki możliwości montażu na ISOFIX.
Pebble Pro i-Size można wpiąć na bazę za pomocą jednego kliknięcia, a sygnalizacja świetlna i dźwiękowa potwierdzi prawidłową instalację.
Innowacyjna uprząż easy-in pozostaje otwarta by móc z łatwością zapiąć dziecko.