Adamex Cristiano Special Edition + Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size + FamilyFix 3

Adamex Cristiano Special Edition + Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size + FamilyFix 3

Dostępność:
Kod produktu: ACR409PPFF3
Ocena produktu:

Zestaw 3w1:
- wózek wielofunkcyjny Adamex Cristiano Special Edition
- fotelik 0-13kg Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size 2020
- baza isofix FamilyFix3
- adaptery do montowania fotelika na stelażu wózka

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!

Ocena Zła           Dobra

Cristiano Special Edition to najnowszy model wielofunkcyjnego wózka dziecięcego w ofercie firmy ADAMEX. Cristiano wyróżnia się unikatowym stelażem, wyposażonym w nowy i prosty system składania oraz nowe komponenty, które czynią wózek jeszcze bardziej niezawodnym. Tylna noga wózka wykonana ze stopu aluminium polerowanego na złoto, srebro lub miedź dodaje szyku i elegancji. Wielofunkcyjna tapicerka z oknami wentylacyjnymi i daszkiem oraz wentylowana gondola podnoszą komfort termiczny małego pasażera, a obrotowe koła na „żelowej” oponie pozwalają z łatwością pokonać każdą drogę. W zestawie torba: pokrowce na nóżki, folia przeciwdeszczowa, moskitiera, przewijak i rękawiczki. Model wyposażony jest w materacyk kokosowy.

Pebble Pro i-Size to najwyższej klasy fotelik dla niemowląt spełniający najnowsze standardy i-Size (R129). Pianka pamięci zintegrowana na bokach fotelika zapewnia wysoką ochronę. Wkładka baby hugg oferuje dodatkową ochronę boczną zapewniając doskonałą pozycję podróżną. Regulowany zagłówek gwarantuje doskonałą ochronę głowy i szyi dziecka.
Pebble Pro i-Size to fotelik dla niemowląt oferujący maksymalną łatwość użytkowania dzięki możliwości montażu na ISOFIX.
Pebble Pro i-Size można wpiąć na bazę za pomocą jednego kliknięcia, a sygnalizacja świetlna i dźwiękowa potwierdzi prawidłową instalację.
Innowacyjna uprząż easy-in pozostaje otwarta by móc z łatwością zapiąć dziecko.