Pinio I'ga zestaw mebli dla niemowlaka z łóżeczko-tapczanikiem 140x70 i komodą

Pinio I'ga zestaw mebli dla niemowlaka

Marka:Pinio
Dostępność: na zamówienie
2 299,00 zł 2 773,00 zł
AUTORYZOWANY PARTNER
Zestaw mebli Pinio I'ga z łóżeczko-tapczanikiem 140x70 i komodą 3-szufladową z nakładką do przewijania
I’ga to uniwersalny zestaw mebli dziecięco–młodzieżowych, który charakteryzuje ponadczasowy skandynawski design. Meble wykonane są z połączenia najwyższej jakości płyty laminowanej oraz naturalnego olejowanego drewna bukowego. Charakterystyczne nogi mebli w kolekcji I’ga dodają bryłom lekkości i odpowiadają najnowszym trendom. Narożniki blatów są zaokrąglone, co zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo, wszystkie drzwi i szuflady posiadają system cichego zamykania. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia tekstyliów, które nadadzą meblom niepowtarzalnego charakteru. Nakładki w urocze grochy wykonane są z odpornego na zabrudzenia materiału, które w każdej chwili można zdemontować bez pozostawienia widocznych śladów. Wielkość brył, funkcjonalność oraz uniwersalna kolorystyka kolekcji pozwala łatwo dostosować aranżację pokoju do zmieniających się potrzeb rosnącego dziecka. W skład zestawu wchodzi łóżeczko-tapczanik 140x70, komoda 3-szufladowa i nakładka do przewijania na komodę. Zestaw można uzupełnić dodatkowymi elementami, dostępnymi w tej kolekcji. Wszystkie meble są do samodzielnego montażu.

Napisz opinię

Uwaga: Nie używaj HTML!

Ocena Zła           Dobra

Łóżeczko 140×70

Indeks: 018-011
Wymiary (cm): szerokość: 78, długość: 144.5, wysokość: 98
Opis produktu
Łóżeczko pod materac 140×70 cm z kolekcji I’ga z funkcją przekształcenia w tapczanik dla większego dziecka. Posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz trzy wyciągane szczebelki.
Materiały i wykonanie
Łóżeczko wykonane jest z litego drewna bukowego ( boki ze szczebelkami, stelaż, nóżki) oraz z malowanej płyty MDF (szczyty, oskrzynie). Zostało pomalowane ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono mu prawidłowy proces oddychania oraz wyeliminowano czynnik mogący powodować u dzieci alergie. Łóżeczko jest atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.

Komoda 3-szufladowa

Indeks: 018-021
Wymiary (cm): szerokość: 55, długość: 96, wysokość: 95
Opis produktu
Komoda z kolekcji I’ga posiada 3 szuflady na wysokiej jakości prowadnicach z hamulcem i samodomykiem.
Materiały i wykonanie
Komoda wykonana jest z płyty laminowanej oraz litego drewna bukowego olejowanego (uchwyty, nóżki).
Jakość i bezpieczeństwo
Komoda z kolekcji I’ga jest atestowana i zgodna z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.

Pinio Iga